PEDIKÚRA

Chodidla jsou nejvíce zatěžovanou částí našeho těla. Zaslouží si péči a pozornost za službu, kterou nám denně poskytují. Pravidelná pedikúra přispívá k odstraňování různých potíží nohou.

Suchá přístrojová pedikúra

Je moderní, vysoce účinná metoda, která umožňuje pečlivé a kvalitní ošetření nohou. Toto bezbolestné ošetření zohledňuje potřeby každého klienta. Suchá pedikúra je zejména vhodná pro diabetiky, těhotné, klienty s problémy se žilním systémem, klienty s kožními problémy.

U této metody nedochází k manipulaci se skalpelem. K odstranění otlaků, mozolů, zrohovatělé kůže, kuřích ok, zarůstajících nehtů, se používají vysokorychlostní frézky.

DOPORUČUJI PŘÍSTROJOVOU PEDIKÚRU,
JE ŠETRNÁ A VHODNÁ PRO VŠECHNY .

Saturn AT Micro

Ošetření v nabídce

  •  Základní pedikúra

Ošetření podologickým přístrojem zahrnuje úpravu nehtů, ošetření nehtové kůžičky, ošetření nehtových valů, odstranění zrohovatělé kůže a masáž chodidel.

  • Nehtové špony na zarůstající nehty

Jednoduchá, účinná a  bezbolestná metoda pří léčbě zarůstajících nehtů pomocí individuálně zhotovených nehtových špon. Na místo bolestivého strhávání nehtového lůžka nebo plastiky je metoda šponování naprosto bezbolestná.
Pomocí špon z kovových drátků nebo vzpružin dochází k rovnání nehtu, aniž by se jakkoliv nehet nebo nehtové lůžko poškodilo či narušilo. Nehtová rovnátka zvedají zarostlý nehet a tím dochází k okamžité úlevě od bolesti.

  •  Ortopedické vložky Superfeet

Počítačové vyšetření chodidel s následnou volbou vhodných ortopedických vložek.

Většina lidské populace má problémy se svýma nohama. Ty jsou v mnoha případech zapříčiněny poruchou statiky chodidel – plochá noha, pokleslá klenba příčná i podélná, mozoly, kladívkové prsty apod. Mnoha nemocem nohou lze předcházet, případně je lze odstranit pomocí vhodné speciální vložky do bot.

Ortopedické vložky firmy Superfeet optimálně podepírají chodidla a korigují statické změny nohou. Lze je s úspěchem používat v případech ztvrdlé kůže, ostruh, otlaků, mozolnatých a kladívkových prstů, ale také jako prevenci. Zaručují pocit příjemného komfortu, ale zároveň pevnou podporu, unaveným nohám odpočinek a zmírnění napětí. Správná podpora nohy eliminuje bolesti kloubů a páteře a usnadňuje vzpřímenou polohu celého těla.

Výsledek obrázku pro superfeet